Mam prawie 34 lata i od prawie 9 lat zajmuje się sprawami administracyjnymi, z czego od ponad roku w Modulatio. Ta praca, to coś w czym czuję się naprawdę dobrze. Po prostu - lubię to co robię. Dzięki swojej pracy mam poczucie, że realnie wpływam na dobre funkcjonowanie zespołu.
Jestem osobą uśmiechniętą, szczerą i otwartą. Cenię sobie dobrą komunikację oraz wzajemny szacunek w pracy. Do powierzonych zadań staram się podchodzić odpowiedzialnie i z zaangażowaniem, a wyzwania które się pojawiają traktuje jako okazję do swojego rozwoju.
W pracy łączę profesjonalizm z pozytywną energią, dlatego wierzę, że dobra atmosfera oraz sprawna organizacja to klucz do sukcesu całego zespołu.

