Zajmuje się sprzedażą od 10 lat, bardzo lubię i cenię sobie pracę z klientem. Uwielbiam budować więź, do każdego podchodzę indywidualnie ale szczerze i angażuje się całą sobą.
Prywatnie dużo czasu spędzam z moim psem, jestem giga psiarą. Lubimy chodzić po górach i podróżować. Nasz pies był nawet z nami w podróży poślubnej Kamperem po Europie.
Lubię robić zdjęcia i upamiętniać chwile. Często wracam do starych zdjęć. Na co dzień staram się być dobrym człowiekiem, uśmiechać się i zarażać dobrym humorem.
Dlatego moi klienci lubią ze mną pracować. Przez moją szczerość i autentyczność.

